• Bahçelievler Güllük Mahallesi Hatboyu 1 Cad. Sakarya Geçiti No: 47/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • 0534 352 94 26

Eskişehir Çilingir

Eskişehir Çilingir Kerem Özkan

 

Ülkemizin en yaşanabilir ve güzel şehirlerinden olan Eskişehir çilingir hizmeti için bol ihtiyaç duyulan bir şehirdir. Öğrenci kenti olarak da adını duyurmuş olan şehrimizde, çilingirci ve anahtar hizmetine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda hizmet veren Eskişehir Anahtar firmamız, Eskişehir’in her bölgesine hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

 

Eskişehir iki adet merkez ilçeye sahiptir. Yüz ölçümü büyüktür ve yerleşim yayılmış bir şekildedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi olmak üzere iki adet büyük üniversiteye sahip olan Eskişehir, çok sayıda öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır.

 

Bünyelerinde 80’den fazla mahalle barındıran bu ilçelerin her sokak ve caddesine hızlı bir şekilde ulaşarak hizmet götürüyoruz. Araçlarımızda yer alan navigasyon cihazları sayesinde adresinize en hızlı şekilde ulaşarak, tam donanımlı olarak sizlere hizmet sunuyoruz. 7/24 çilingir hizmeti sunan firmamız, Eskişehir çilingircileri arasında saygın bir yere sahiptir.

 

Hasarsız Kapı Açma Hizmeti

 

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerdeki öncelikler, sizin memnuniyetiniz ve mağdur olmamanızdır. Bu sebeple çilingirlik konusundaki son gelişmeleri takip ederek, en son teknolojileri kullanarak kapılarını ve kilitlerinizi açıyoruz. Bu işlem sırasında kapılarınızı herhangi bir hasar vermeyerek, ekstra maliyetler oluşmasına neden olmuyoruz. Kapıların göbeklerini kırmadan kapılarınızı açarak, daha büyük sıkıntıların oluşmasını engelliyoruz.

 

Firma Olarak Size Güven Veriyoruz

 

Eskişehir ilinde yer alan her cadde ve sokakta güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler veriyoruz. Tamamladığımız her işin garantisini vererek, öncelikle sizin memnuniyetinizi amaçlıyoruz. Her ihtiyacınızda aklınıza gelecek ilk isim olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimiz yolda, sizlerin güvenini kazanarak daha da güçleniyoruz.

 

Eskişehir Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerinde 7/24 çilingir ve anahtar hizmeti için haftanın her günü ve günün her saati hazır olarak beklemekteyiz. Uygun fiyat ve profesyonel çalışmayı kendimize ilke edinmiş bir şirket olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Haftanın hangi günü hangi saati olursa bulunduğunuz yere en hızlı şekilde gelip, mağduriyetinizi maksimum hızda gideriyoruz.

 

Eskişehir Çilingir Fiyatları

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi çilingir Eskişehir için en yoğun talep edilen hizmetlerden birisidir. Üniversite öğrencilerinin ve çalışan kesimin çok sayıda olması sebebiyle ihtiyaç duyulan bu hizmetler için sizlerin bütçesini de düşünüyoruz. Kaliteyi, güveni ve memnuniyeti en uygun fiyatlarla almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü Eskişehir’e dair yapılan güzel ve kaliteli işlerin bir parçası olmak için bizlerde elimizden geleni yaparak, bu güzel şehre yakışır kaliteyi sunmak istiyoruz.

 

Eskişehir Anahtar Firmamızdan Alabileceğiniz Hizmetler

 

Firmamız tarafından verilen her hizmet, yılların tecrübesi ile Kerem Özkan önderliğinde profesyonel ekibin birleşmesiyle verilmektedir. Anahtar ve çilingir hizmetlerine dair akla gelebilecek her konuda hizmet veren firmamız, hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Bizlere 7/24 ulaşarak;

 

  • Ev ve işyeri kapısı açılması
  • Çelik kapı açılması
  • Garaj kapısı
  • Amerikan kapı açılması
  • Göbek değişimi
  • Anahtar yedekleme hizmetlerini alabilirsiniz.

 

Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız; kalitesiyle, güveniyle ve saygılı hizmetiyle her saat yanınızda olacaktır. Her türlü hizmetin kaliteden ödün verilmeden sunulacağı garantisiyle, hem bütçenizi düşünüp hem de hızlı çözümler üreterek her daim aklınıza gelecek ilk isim olmaktan gurur duyarız.

 

Eskişehir Anahtarcı Kerem Özkan İletişim Bilgileri ;

 

Gsm: 0534 352 94 26

Adres: Bahçelievler Güllük Mahallesi Hatboyu 1 Cad. Sakarya Geçiti No: 47/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR